Ochrona danych osobowych


POLITYKA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W FIRMIE
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM MARCIN MACHOCKI


1. Administratorem danych osobowych wskazanych przez Uczestników jest Marcin Machocki prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Wycieczka z przewodnikiem Marcin Machocki” z siedzibą w Koszalinie. Wskazane przez Uczestników dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji Umowy o świadczenie usługi turystycznej z Organizatorem.

2. Wskazane przez Uczestników dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom, w tym przewodnikom autokarowym, lotniczym, promowym, hotelom, firmie ubezpieczeniowej, obsłudze imprezy (pilotom, kierowcom), agentom współpracującym z Organizatorem na podstawie umów agencyjnych, kontrahentom zagranicznym, w celu realizacji umowy zawartej z Organizatorem.

3. Uczestnicy mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, a także prawo ich modyfikacji.

4. Dane osobowe przechowywane są na plikach komputerowych. Dostęp do komputera jest zabezpieczony hasłem. Program magazynujący dane osobowe również jest zabezpieczony hasłem.

5. Dokumenty wycieczek przechowywane są w biurze w szafce zamkniętej na klucz. Po realizacji wycieczki dane te niszczone są w niszczarce. Przechowywane są tylko niezbędne listy zawierające imię i nazwisko uczestnictwa na wypadek korzystania z polisy ubezpieczeniowej lub żądania odszkodowania.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się